Toto ma nebaví, tak idem čítať inú. Táto tiež nie, tak si radšej prečítam ďalšiu. Ups, hromada neprečítaných kníh a ja nemám čo čítať. Prečo?
Dnes ma napadol ďalší zlozvyk, na ktorý nie som hrdá :D Inšpirovala ma Neliss. Keď ma nejaká kniha nezaujme, tak rozčítam inú. Keď ani tá, tak ďalšiu a raz to išlo takto dokola, až som knihy rezignovane zavrela a prečítala si diela, o ktorých viem, že ma nesklamú. Potom som sa znova vrátila k rozčítaným a kolobeh išiel odznova :D Chcem tie knižné kúsky silou-mocou dočítať, aj keby ma malo poraziť :D Najhoršie na tom je, že keď sa dostanem do takejto situácie, neviem sa z nej vymotať, lebo vtedy sa ku mne dostávajú braky alebo knihy, ktoré ma vonkoncom nebavia, takže potom iba pozerám do knihovničky, že ako je možné, že mám toľko neprečítaných kníh a vravím si, že to čoskoro napravím. Už ma vidíte. Nikdy ich už nezoberiem do rúk :D